0
Košík je prázdný
0

  Hodinky Garett Smartwatch Lady Elegance RT stříbrná, ocel

  Kód

  473608

  Part No.

  CABLEY_ELEGANCE_RT_SILVER_STEEL

  Záruka

  24 Měsíce

  Hodinky Garett Smartwatch Lady Elegance RT stříbrná, ocel

  Speciální nabídka

  -15%

  Servis

  Servis

  Záruční a pozáruční servis u dodavate
  Po založení RMA zboží zasílejte k nám na sklad:

  Josef KVAPIL a.
  Přerovská 54a
  Olomouc 779 00
  Tel: +420 736 631 030
  e-mail: reklamace@kvapil.cz

  Vodotěsnost: IP67 Volání přes Bluetooth Upozornění na SMS / hovory / z aplikace Zvuková + vibrační upozornění Monitor srdečního tepu, monitor krevního tlaku, pulsní oxymetr Oznámení o menstruačním cyklu Monitor nečinnosti

  2 190 Kč
  1 810 Kč bez DPH

  Včetně

  Recyklační poplatek
  1,20 Kč
  DPH
  21%
   

  Výrobce

  GARETT

  EAN

  5904238483756

  Celní sazba

  85176200

   Podrobnosti o produktu

      Vodotěsnost: IP67
      Volání přes Bluetooth
      Upozornění na SMS / hovory / z aplikace
      Zvuková + vibrační upozornění
      Monitor srdečního tepu, monitor krevního tlaku, pulsní oxymetr
      Oznámení o menstruačním cyklu
      Monitor nečinnosti
      Funkce vyhledávání hodinek

   Pro každou moderní ženu, která ocení pohodlí, design a funkčnost, jsou ideální chytré hodinky Garett Lady Elegance RT. Vlastnosti, které jej odlišují od ostatních zařízení tohoto typu, jsou především funkce přizpůsobené speciálně životnímu stylu mladých i zralejších žen. S chytrými hodinkami můžete ovládat svůj menstruační cyklus, zůstat hydratovaní a fyzicky aktivní, přijímat hovory, měřit si kroky a mnohem více.

   Nebojíte se výzev a často trávíte svůj volný čas aktivně? Pokud je vaším živlem sport, turistika nebo běhání v terénu, Garett Lady Elegance RT je pro vás ideální. Má krytí IP67, což znamená, že je chráněno před vodou, nečistotami a prachem. Zařízení můžete dokonce ponořit do vody až na půl hodiny.

   Krokoměr a sportovní režimy

   Pro nadšence sportu a zdravého životního stylu jsou dámské chytré hodinky Garett Lady Elegance RT vybaveny sportovními režimy, které vám pomohou sledovat váš pokrok. Najdete zde mimo jiné funkci, která měří vaše běžecké, basketbalové a cyklistické výsledky a také výkony při cvičení v posilovně, skákání přes švihadlo, plavání nebo badmintonu. Po tréninku můžete vidět, kolik kalorií se vám podařilo spálit a jaký máte krevní tlak. V hodinkách najdete také krokoměr, užitečný jak na denní bázi, tak při pěších výletech v terénu.

   Pohodlný a elegantní vyměnitelný řemínek

   Dámské hodinky Garett Lady Elegance RT jsou vyrobeny z kvalitních odolných materiálů, díky kterým jsou odolné vůči poškození a vnějším faktorům. Nemusíte se tedy bát o jeho bezpečnost a odolnost. Pokud vás však starý vzhled chytrých hodinek omrzí a budete chtít změnit barvu řemínku, můžete to snadno udělat sami. Máte šanci zdůraznit svůj styl nebo mu dodat jemný charakter v závislosti na výběru barvy. Podívejte se, z kolika odstínů máte na výběr!

   Monitorování menstruačního cyklu

   Tato doplňková funkce u modelu Garett Lady Elegance RT jistě osloví každou ženu. Hodinky mají vestavěný režim monitorování menstruačního cyklu, který se ukazuje jako mimořádně užitečný na denní bázi. Pokud ji chcete používat, stačí tuto volbu spustit v menu. Připomenutí vám umožní získat úplnou kontrolu nad svým tělem. Před očekávaným začátkem menstruace dostanete krátkou zprávu, a to znamená, že vás vaše tělo už nikdy nepřekvapí.

   Diskrétní režim kina

   Tento spolehlivý model dámských hodinek je vybaven režimem diskrétního kina, který spočívá ve ztlumení příchozích upozornění a dočasném vypnutí obrazovky. Tato možnost bude fungovat nejen v kině nebo divadle, ale také na důležité schůzce, při pracovním pohovoru nebo večer, který chcete strávit o samotě se svým protějškem. Čas aktivity režimu si můžete sami nastavit a po vámi určeném čase se automaticky spustí a deaktivuje. Díky němu vás už nikdy nerozptýlí nečekané upozornění nebo hovor z telefonu.

   Příjem hovorů a textových zpráv

   V situacích, kdy nemáte po ruce mobilní telefon, jej snadno vyměníte za chytré hodinky Garett Lady Elegance RT. Díky předchozímu spárování s chytrým telefonem můžete chytré hodinky používat k telefonování, je možné odmítat a přijímat příchozí hovory a číst textové zprávy, takže budete mít vše pod kontrolou, i když bude smartphone hluboko v kabelce. Sami se navíc rozhodnete, zda chcete dostávat hlasová upozornění, nebo zda vám stačí vibrace. To vám umožní přizpůsobit režim hodinek okolnostem a vyhnout se hlasitému vyzvánění.

   Funkce vyhledávání zařízení

   Může se stát, že se vám hodinky ztratí v kabelce nebo kosmetické tašce nebo úplně zapomenete, kam jste je dali. V takových případech bude dokonale fungovat možnost "Najít mé zařízení", kterou můžete aktivovat prostřednictvím mobilního telefonu. Pokud byl předtím synchronizován s chytrými hodinkami, obdržíte během několika sekund zvukové a vibrační oznámení generované chytrým telefonem. Díky této užitečné funkci můžete hodinky snadno najít, i když si myslíte, že jsou nadobro pryč.

   Připomenutí hydratace

   Správná hydratace je základem pro udržení dobré kondice a péči o štíhlou postavu. Nezapomínáte každý den vypít minimálně dva litry vody? Pokud ano, pečujte o své zdraví se spolehlivými chytrými hodinkami Garett Lady Elegance RT. Toto chytré zařízení vám bude pravidelně zasílat upomínky, abyste zůstali hydratovaní.

   Historie aktivit v aplikaci Da Fit

   Čím aktivnější jste, tím lépe se cítíte, a svůj pokrok můžete snadno sledovat pomocí aplikace Da Fit, která funguje na zařízeních se systémy Android a iOS. Všechny vaše aktivity, tj. tréninky, spánek, záznamy z krokoměru, měřiče krevního tlaku, srdečního tepu nebo pulzního oxymetru, se ukládají do paměti aplikace. Při nastavování chytrých hodinek s telefonem si stáhněte aplikaci, aby se všechna data průběžně ukládala. S její pomocí máte možnost sledovat všechny své aktivity a sledovat dosažené pokroky.

   Technické specifikace

      Typ obrazovky: LCD
      Velikost obrazovky: 1,28"
      Rozlišení obrazovky: 240 x 240 Mpx
      Voděodolnost: IP67
      Pohybový senzor: Ano
      Dotyková obrazovka: Ano
      Podsvícená obrazovka: Ano
      Zvuková upozornění: Ano
      Vibrační upozornění: Ano
      Upozornění na SMS zprávy: Ano
      Upozornění na hovory: Ano
      Oznámení aplikací :Ano
      Přijímání, odmítání, volání: Ano
      Fotografování pomocí telefonu: Ano
      Ovládání přehrávání hudby z telefonu: Ano
      Funkce vyhledávání zařízení :Ano
      Monitor srdečního tepu: Ano
      Tlakoměr: Ano
      Pulzní oxymetr: Ano
      Sportovní režimy: Ano
      Typy sportovních režimů: Chůze, běh, kolo, švihadlo, badminton, basketbal, fotbal
      Krokoměr: Ano
      Monitor nečinnosti: Ano
      Připomenutí hydratace: Ano
      Monitor spánku: Ano
      Informace o počasí: Ano
      Probuďte obrazovku pohybem ruky: Ano
      PAměť RAM: 160 kB
      paměť ROM: 64 MB
      Materiál: Kov (nerez)
      Verze Bluetooth: 5.1
      frekvenční rozsah: 2,4 GHz
      Kompatibilita se systémy: Android 4.4, iOS 9.0 (a vyšší)
      baterie: Lithium Polymer
      Kapacita baterie: 210 mAh
      Životnost baterie v pohotovostní době: Až 10 dní
      Životnost baterie: Až 5 dní
      Doba nabíjení: Asi 2 hodiny
      Jazyk menu: Polština, angličtina, čínština, japonština, němčina, francouzština, španělština, arabština, ruština, ukrajinština, portugalština, (nepodporují češtinu)
      Maximální obvod opasku: 22 cm
      Šířka pásu: 20 mm
      Typ pásu: Kov
      Hmotnost: 71 g
      Obsah balení: Chytré hodinky Garett, USB nabíjecí kabel (bez zástrčky do zásuvky), uživatelská příručka, záruční list, přídavný gumový pásek

   Technické specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obsah aktuálního balení se může lišit i v závislosti na datu prodeje.

   Produkt manažer:

   Pavel Hornák,  p.hornak@kvapil.cz

   Poslat info

   Dotaz k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentář
   Mám o tento produkt zájem

   Zaslat informaci o produktu známému

   Váš e-mail
   Zaslat na e-mail
   Komentář

   Nalezli jste chybu?

   Popis závady
   Váš e-mail

   Parametry

   Distribuce CZ