0
Košík je prázdný
0
  • Kategorie
  • Podle zařízení

  Obchodní podmínky

  30.03.2023

  Všeobecné obchodní podmínky

  Josef KVAPIL a.s. (Maximobil.cz)
   

  Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále také jen „VOP“ či „obchodní podmínky“) vydává obchodní společnost Josef KVAPIL a.s., se sídlem Kubánské náměstí 1391/11, 100 00 Praha, IČ 26821249, DIČ CZ26821249 zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 16344 (dále také jen „prodávající“), a to za účelem podrobnějšího vymezení vzájemných práv a povinností prodávajícího a jeho zákazníků (dále také jen jako „kupující“) při nákupu zboží prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího na webových stránkách www.maximobil.cz (dále jen „webové stránky“, či „internetový obchod“, či „e-shop“)  
   
  Všeobecné obchodní podmínky jsou přístupné na webových stránkách www.maximobil.cz. Jejich přílohy tvoří Obchodní podmínky Josef KVAPIL a.s. (VO), Obchodní podmínky Josef KVAPIL a.s. (Maximobil), Reklamační řád (VO), , Záruka vrácení zboží a příslušenství, Veškeré smluvní vztahy mezi prodávajícím a jeho zákazníky jsou uzavírány v souladu s právním řádem České republiky, zejména pak zákonem č. 89/2012 Sb., občanským zákoníkem (dále jen „občanský zákoník“, nebo jen „OZ"). Je-li kupujícím spotřebitel, řídí se vztahy, které nejsou těmito obchodními podmínkami blíže upravené, vedle příslušných ustanovení občanského zákoníku také zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, obojí ve znění pozdějších předpisů.  
   

  1. CENY
  Aktuální ceny  zboží jsou uvedeny v internetovém obchodě (e-shop) v danou chvíli.
   

  2. SLEVY - AKCE
  Akce a slevy uvedené u produktu na e-shopu nebo reklamních sděleních jsou přímo promítnuty do ceny zboží. Jedinou vyjímkou jsou slevové kody, které lze uplatnit při dokončení objednávky a mohou upravit hodnotu objednávky. Podmínky uplatnění a využití slevového kódu jsou vždy uvedeny v podmínkách v reklamní nabídce jednotliových akcí.
   

  3. ZÁRUKA, REKLAMACE ZBOŽÍ
   

  3.1. Záruční doba na zboží je uvedena přimo u karet zboží nebo na dodávaném záručním listu z dodávky zboží. Případně se dále řídí reklamačním řádem.
   

  3.2. Reklamace zboží se řídí dle reklamačního řádu, který je dostupný ke stažení na e-shopu v sekci "Dokumenty -> Reklamace dokumenty" .
  Reklamace zboží se přijímají a akceptují zadané přes e-shop v sekci "Reklamace - Nová reklamace" (tzv RMA) kde dojde k zaevidování do reklamačního modulu RMA, kde můžete následně sledovat jeho postup vyřizování.
  Reklamace dodávek, poškození při přepravě, chybně, nekompletně dodané zboží je potřeba hlásit (e-shop RMA, e-mailem, telefonicky) následně:.
   * Poškození při přepravě, deformace, protržení obalu balíku, roztržení přelepů - o nedostatcích je třeba sepsat zápis s přepravcem při převzetí zásilky a pořídit fotodokumentaci. Následně nahlásit neprodleně naší společnosti jako objednavateli.
   * Nekompletnost, záměna zboží, poškození zboží - je potřeba nahlásit do 48 hodin od převzetí balíku zákazníkem.
  Na pozdější požadavky nebude brán ohled.
  Podmínkou pro kladné a rychlé vyřízení reklamce v rámci reklamačního řízení je nahlášený správný bankovní účet/spojení.

   

  4. OBJEDNÁVKY
   

  4.1. Příjem objednávek:
  Objednávky je možné realizovat přes e-shop, případně e-mailem (nepřetržitě 24hod. denně) nebo telefonicky (Po - Pá 9.00 - 18.00 hod.).
  4.2. Vyřízení objednávek:
  Objednávky přijaté do 18.00  hod. vyřizujeme tentýž den nebo je možné objednávku blokovat na dobu určitou, maximálně však na dobu 72 hodin., pak dochází ke stornování objednávky.  
   

  5. POŠTOVNÉ, KREDIT LIMIT, POJIŠTĚNÍ PROVOZOVNY
   

  5.1. Poštovné platí pro území ČR.
  U Fy Josef KVAPIL a. s (www.maximobil.cz). při fakturaci zboží (maloobchodní objednávka) nad  2.000,- s DPH / objednávka  Vám nebude účtováno poštovné a balné. 

  Obyčejný balík   do 2.000 Kč  poštovné    99,- s DPH
  Obyčejný balík nad 2.000 Kč  poštovné      0,-
  Dobírka              do 2.000 Kč  poštovné   99,- s DPH
  Dobírka            nad 2.000 Kč  poštovné     0,-


  Pro zahraniční dopravu se sjednávají individuální přepravní podmínky. Minimální hodnota dopravy je 12 EUR.
   

  6. ODSTOUPENÍ OD SLOUVY DO 14 DNŮ U ZBOŽÍ (maloobchodní zákazník / nákup bez IČ) - ZDE

   

  7. REGISTRACE, ZÁVĚREČNÉ USTANOVENÍ
   

  7.1. Registraci kupující provádí na e-shopu dle platných a korektních osobních údajů a u firem dle obchodního rejstříku. Kupující tímto uděluje souhlas prodávajícímu, aby jako správce zpracoval všechny osobní údaje týkající se jeho osoby, které kupující prodávajícímu sdělí a to včetně rodného čísla u osob fyzických a telefonního čísla a to v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Tento souhlas je dán až do doby jeho písemného odvolání.
  Poskytnuté údaje budu zpracovány za účelem nabízení služeb prodávajícímu. Kupující tímto dává prodávajícímu souhlas se zasíláním reklamních materiálů a nabídek prodávajícího.
   

  7.2. Kupující se zavazuje neprodleně oznámit prodávajícímu jakékoli změny, týkající se jeho oprávnění k podnikatelské činnosti, daňových povinností, změnu bankovního spojení/účtu a vzniku platební neschopnosti.
   

  7.3. Prodávající si vyhrazuje právo obchodní podmínky změnit nebo doplnit a to zejména při změně souvisejících právních norem nebo při změně  způsobu obchodování. Změnu, doplnění a jejich účinnost prodávající vyhlásí vhodným způsobem.
   

  7.4. Informace o tom, jak nakládáme s Vašimi osobními daty v souvislosti se směrnicí GDPR naleznete na www.kvapil.cz/firemni-profil/gdpr/ .
   

  7.5. Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky, do něhož je náš e-shop zapojen. Ty vám zasíláme pokaždé, když u nás nakoupíte, pokud ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti jejich zasílání neodmítnete. Zpracování osobních údajů pro účely zaslání dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky provádíme na základě našeho oprávněného zájmu, který spočívá ve zjišťování vaší spokojenosti s nákupem u nás. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje nejsou při zasílání e-mailových dotazníků předány žádné třetí straně pro její vlastní účely. Proti zasílání e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky můžete kdykoli vyjádřit námitku odmítnutím dalších dotazníků pomocí odkazu v e-mailu s dotazníkem. V případě vaší námitky vám dotazník nebudeme dále zasílat.


   

  Obchodní podmínky jsou účinné od 1.8.2018.