0
Košík je prázdný
0

  myPhone 1011 SENIOR - CPA Halo 11, černý

  Kód

  419226

  Part No.

  TELMY1011BK

  Záruka spotřebitel / IČO

  24 Měsíce / 24 Měsíce

  Mobilní telefon speciálně určený pro seniory, přehledný 2,4" barevný displej, velká oddělená tlačítka klávesnice, SOS tlačítko, nastavitelné vytáčení, FM rádio a LED svítilna se samostatným vypínačem, slot pro microSDHC (až 32GB), frekvenční pásma 900/180

  990 Kč
  818 Kč bez DPH

  Včetně

  Recyklační poplatek
  2,50 Kč
  DPH
  21%
   

  Výrobce

  CPA

  EAN

  8595097766615

  Celní sazba

  85171400

   Podrobnosti o produktu

   Mobilní telefon speciálně určený pro seniory, přehledný 2,4" barevný displej, velká oddělená tlačítka klávesnice, SOS tlačítko, nastavitelné vytáčení, FM rádio a LED svítilna se samostatným vypínačem, slot pro microSDHC (až 32GB), frekvenční pásma 900/1800 MHz, budík s jednoduchým nastavením hodin a minut, 900mAh baterie (4 hodiny hovoru, pohotovostní doba 10 dní), ovládání v češtině/slovenštině.

   Mobilní telefon určený pro ty, kteří chtějí používat telefon k  telefonování a psaní SMS zpráv. Vyniká svou jednoduchostí a snadnou obsluhou. Na velkém displeji jsou snadno čitelná velká písmena. Pro snadnou orientaci telefon disponuje velkými oddělenými tlačítky, která dokonce umějí mluvit. Po stisknutí tlačítka telefon oznámí odpovídající číslici.

   Zcela bezkonkurenční funkcí jsou Foto kontakty. Od chvíle, kdy ke kontaktu uložíte fotografii, poznáte velice jednoduše, kdo volá. Stejně tak jednoduše můžete na takový kontakt zavolat.

   Pro pohodlné nabíjení telefonu najdete v balení nabíjecí stojánek, do kterého se telefon jednoduše položí. Telefon tak budete mít na jednom místě a stále nabitý.

   Praktickou funkcí tohoto telefonu je LED svítilna, která se ovládá samostatným tlačítkem na boku a lze ji zapnout i pokud je telefon vypnutý. Pomůže např. v případě, kdy je potřeba ve tmě odemknout dveře.

   SOS tlačítko na zadní straně telefonu je možné použít v případě nouze. Po jeho stisknutí telefon automaticky postupně zavolá na všechna uložená SOS čísla do té doby, než se hovor spojí.

   Telefon je vybaven i základními multimediálními funkcemi jako je FM rádio nebo hudební přehrávač.

   Do telefonu lze vložit paměťovou kartu až do kapacity 32 GB, na které můžete mít uloženou svoji oblíbenou hudbu nebo obrázky.

   Samozřejmostí je také vestavěný budík se snadným nastavením.

   Funkcí, která se vždy hodí, je kalkulačka. Ani ta v tomto mobilním telefonu nechybí.

   Díky použití nových technologií vydrží telefon na jedno nabití až 10 dní.

   Hlavní funkce:
   Mobilní telefon nejen pro seniory
   Velká oddělená česky mluvící tlačítka klávesnice
   Barevný displej s velkými a čitelnými znaky
   Pouze základní funkce pro snadnější orientaci uživatele
   Ovládání v češtině i slovenštině
   Foto kontakty
   Bluetooth
   Nabíjecí stojánek
   Dlouhá výdrž na jedno nabití
   SOS tlačítko na zadní straně telefonu
   Po stisknutí SOS tlačítka, telefon začne automaticky vytáčet přednastavená čísla a odešle na ně nouzovou textovou zprávu.
   FM rádio
   Automatická i ruční volba stanic
   Čistý a hlasitý poslech z reproduktoru telefonu bez sluchátek
   Velká hlasitost reproduktoru a vyzvánění
   Vestavěná LED svítilna se samostatným vypínačem
   Svítilnu lze zapnout i v případě vypnutého telefonu
   Hudební přehrávač
   Vyzváněcí tóny
   Možnost přiřazení vlastního tónu pro vyzvánění
   Podpora paměťových karet microSDHC až do kapacity 32GB
   Budík s jednoduchým nastavením hodin a minut

   Technické parametry:
   Rozměry:
   110 x 51 x 14,3 mm

   Hmotnost:
   85 g

   Displej (úhlopříčka):
   barevný (2,4“)

   Rozlišení displeje:
   220 x 176 px

   GSM pásmo:
   900/1800 MHz

   FM rádio:
   ano

   Bluetooth:
   ano

   Pohotovostní doba:
   až 10 dní

   Doba hovoru:
   až 4 hodiny

   Doba nabíjení:
   přibližně 3 hodiny

   Typ nabíječky:
   micro USB

   Baterie:
   900 mAh Li-Ion

   Podpora paměť. karet:
   až do 32 GB

   Velikost SIM karty:
   klasická

   SAR:
   0,591 W/kg

   Obsah balení:
   Telefon, baterie V11 900 mAh, cestovní dobíječ AC100 500 mAh, stojánek pro nabíjení AC100 500 mAh, návod v češtině a slovenštině.

   Produkt manažer:

   Jiří Stejskal,  j.stejskal@kvapil.cz

   Zařazení produktu

   Poslat info

   Dotaz k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentář
   Mám o tento produkt zájem

   Zaslat informaci o produktu známému

   Váš e-mail
   Zaslat na e-mail
   Komentář

   Nalezli jste chybu?

   Popis závady
   Váš e-mail

   Parametry

   Distribuce CZ

   Související produkty

   • Energie
   • Ostatní

   Baterie myPhone BS-02 900 mAh Li-Ion (BULK) pro Halo 11 (1011), Halo 11 Pro (1011PRO), Halo 18 (1018) Náhradní baterie do mobilního telefonu s články typu LI-ION. Baterie má minimální paměťový efekt a maximální ochranu proti přebití, přepólování a př

   249 Kč 
   206 Kč 

   bez DPH

   Baterie myPhone 1015 1000 mAh Li-Ion (BULK) pro Halo 15 (1015) (BL-5C) Náhradní baterie do mobilního telefonu s články typu LI-ION. Baterie má minimální paměťový efekt a maximální ochranu proti přebití, přepólování a přehřátí. Rozměr : H x V x Š

   249 Kč 
   206 Kč 

   bez DPH

   Baterie myPhone BS-09 1000 mAh Li-Ion (BULK) pro Halo Easy Náhradní baterie do mobilního telefonu s články typu LI-ION. Baterie má minimální paměťový efekt a maximální ochranu proti přebití, přepólování a přehřátí. Rozměr : H x V x Š (mm) :

   219 Kč 
   181 Kč 

   bez DPH

   Baterie myPhone BS-38 600 mAh Li-Ion (BULK) pro myPhone 2220 Náhradní baterie do mobilního telefonu s články typu LI-ION. Baterie má minimální paměťový efekt a maximální ochranu proti přebití, přepólování a přehřátí. Rozměr : H x V x Š (mm) :

   199 Kč 
   164 Kč 

   bez DPH

   Baterie myPhone BS-43 1000 mAh Li-Ion (BULK) pro myPhone 6320 Náhradní baterie do mobilního telefonu s články typu LI-ION. Baterie má minimální paměťový efekt a maximální ochranu proti přebití, přepólování a přehřátí. Rozměr : H x V x Š (mm) :

   199 Kč 
   164 Kč 

   bez DPH

   Baterie myPhone BS-10 1000 mAh Li-Ion (BULK) pro myPhone Maestro 2 Náhradní baterie do mobilního telefonu s články typu LI-ION. Baterie má minimální paměťový efekt a maximální ochranu proti přebití, přepólování a přehřátí. Rozměr : H x V x Š (mm

   249 Kč 
   206 Kč 

   bez DPH

   Baterie myPhone BS-35 800 mAh Li-Ion (BULK) pro myPhone Rumba 2 Náhradní baterie do mobilního telefonu s články typu LI-ION. Baterie má minimální paměťový efekt a maximální ochranu proti přebití, přepólování a přehřátí. Rozměr : H x V x Š (mm) :

   199 Kč 
   164 Kč 

   bez DPH

   Baterie myPhone BS-45 1000 mAh Li-Ion (BULK) pro myPhone Halo 3 Náhradní baterie do mobilního telefonu s články typu LI-ION. Baterie má minimální paměťový efekt a maximální ochranu proti přebití, přepólování a přehřátí. Rozměr : H x V x Š (mm) :

   199 Kč 
   164 Kč 

   bez DPH

   Baterie myPhone BS-41 800 mAh Li-Ion (BULK) pro myPhone Halo A, Halo A+ Náhradní baterie do mobilního telefonu s články typu LI-ION. Baterie má minimální paměťový efekt a maximální ochranu proti přebití, přepólování a přehřátí. Rozměr : H x V x Š

   199 Kč 
   164 Kč 

   bez DPH

   Baterie myPhone BS-34 1900 mAh Li-Ion (BULK) pro myPhone Halo C Náhradní baterie do mobilního telefonu s články typu LI-ION. Baterie má minimální paměťový efekt a maximální ochranu proti přebití, přepólování a přehřátí. Rozměr : H x V x Š (mm) :

   199 Kč 
   164 Kč 

   bez DPH

   Baterie myPhone BS-23 1000 mAh Li-Ion (BULK) pro myPhone Halo S Náhradní baterie do mobilního telefonu s články typu LI-ION. Baterie má minimální paměťový efekt a maximální ochranu proti přebití, přepólování a přehřátí. Rozměr : H x V x Š (mm) :

   199 Kč 
   164 Kč 

   bez DPH