0
Košík je prázdný
0
  • Kategorie
  • Podle zařízení

  Termostat nástěnný Basic Homematic IP - WTH-B

  Kód

  471235

  Part No.

  HmIP-WTH-B

  Záruka spotřebitel / IČO

  24 Měsíce / 24 Měsíce

  Termostat nástěnný Basic Homematic IP - WTH-B
   

  Servis

  Servis

  Záruční a pozáruční servis u dodavate
  Po založení RMA zboží zasílejte k nám na sklad:

  Josef KVAPIL a.
  Přerovská 54a
  Olomouc 779 00
  Tel: +420 736 631 030
  e-mail: reklamace@kvapil.cz

  Bezdrátový Nástěnný termostat Basic (HmIP-WTH-B) z řady Homematic IP.

  2 195 Kč
  1 814 Kč bez DPH

  Včetně

  Recyklační poplatek
  1,10 Kč
  DPH
  21%
   

  Výrobce

  Homematic - eQ-3

  EAN

  4047976546671

  Celní sazba

  90321020

   Podrobnosti o produktu

   Nástěnný termostat Basic HmIP-WTH-B
   Jednoduché ovládání vytápění s otevřenou cestou pro systémové řešení.

   Bezdrátový Nástěnný termostat Basic (HmIP-WTH-B) z řady Homematic IP umožňuje časově řízenou regulaci teploty v místnosti ve spojení s termostatickými hlavicemi (HmIP-eTRV) z řady Homematic IP nebo Akčními členy podlahového vytápění (HmIP-FAL).

   Rozhodli jste se pro inteligentní ovládání vytápění a okamžitou úsporu energií, ale nejste si jisti, zda chcete hned investovat prostředky do kompletního systému chytré domácnosti?

   Pokud ano, pak je Nástěnný termostat Basic (HmIP-WTH-B) tím ideálním řešením!


   Kombinovaný provoz
   Nástěnný termostat Basic (HmIP-WTH-B) můžete jednoduše používat pro autonomní řízení prostorové teploty v kombinaci s Termostatickými hlavicemi Basic (HmIP-eTRV-B) a Okenním a dveřním senzorem (HmIP-SWDM), který v případě detekce otevření okna předá informaci termostatické hlavici a ta automaticky sníží přísun horké vody do radiátorového tělesa. Jakmile se okno zavře, radiátor začne znovu zvyšovat teplotu v místnosti.

   Jeden bezdrátový Nástěnný termostat Basic (HmIP-WTH-B) lze kombinovat až s osmi Okenními a dveřními senzory (HmIP-SWDM).


   Systémový provoz
   Pokud se následně rozhodnete, že toto řešení není dostačující, máte kdykoli všechny možnosti chytré domácnosti otevřené. Postačí dokoupit Centrální jednotku (HmIP-HAP) a postupně systém rozšiřovat o další periferie a tak si tvořit svou kompletní chytrou domácnost.

   Bezdrátový programovatelný Nástěnný termostat Basic (HmIP-WTH-B) z řady Homematic IP s LED displejem o velikosti 2,6" pro zobrazení aktuální teploty a vlhkosti představuje inteligentní způsob pro regulaci vytápění a úsporu energií.

   Pokojovou teplotu lze měnit manuálně, řídit prostřednictvím termostatických hlavic, některého z nástěnných termostatů Homematic IP nebo vzdáleně ovládat a automatizovat za pomocí mobilní aplikace v kombinaci s Centrální jednotkou (HmIP-HAP).


   Inteligentní ovládání
   Až tři nastavitelné profily vytápění: teplota může být regulována v časových intervalech (až 6 topných fází za den s individuálně nastavitelnou teplotou).

   Přes spínací akční členy Homematic IP lze ovládat i další topná, chladicí nebo klimatizační zařízení. Nástěnný termostat umí ovládat jak provoz řízení vytápění, tak chlazení.

   Díky integrovanému čidlu umožňuje mimo jiné vyhodnocovat stav vlhkosti vzduchu v místnosti a tak efektivně řídit vzduchotechniku nebo ventilaci.

   Možné aplikace termostatu zahrnují přímou autonomní regulaci zdroje tepla nebo použití jako prostorové čidlo pro měření a nastavení teploty v rámci multizónového regulačního systému. Regulace teploty probíhá automaticky a ohřev se provádí pouze v případě potřeby.

   Teplotu lze přesně nastavit pomocí tlačítek v krocích po 0,5 °C. Termostat disponuje funkcí Boost pro rychlé vytopení místnosti.


   Unikátní řešení
   Nástěnné termostaty Homematic IP nahrazují běžné nástěnné termostaty, řídí prostorovou teplotu v místnosti a proces vytápění dle individuálních potřeb, což vede k okamžité úspoře a snížení výdajů na energie až o 30 %.

   Systém začne být skutečně důmyslný v kombinaci termostatické hlavice (HmIP-eTRV), okenního a dveřního senzoru (HmIP-SWDx) a Centrální jednotky (HmIP-HAP), kdy je možné naplno využít všechny funkcionality systému včetně inteligentní predikce vytápění pro maximální úsporu energií. V mobilní aplikaci (pro Android a iOS v CZ) lze nastavit až několik teplotních týdenních profilů, různé denní režimy zvyšovaní nebo snižování teploty (na den a místnost) nebo celou řadu pokročilých scénářů.

   Při vytváření profilů a scénářů, můžete zohlednit všechny vaše potřeby pro automatizaci vytápění s ohledem na úsporu energií a pocitovou teplotu. Noční režim můžete nastavit tak, abyste se dobře vyspali, ráno se probouzíte do příjemné teploty a vstupujete do předvyhřáté koupelny.

   Užíváte si chvíle volna ve vašem obývacím pokoji při individuálně nastavené teplotě nebo uspoříte drahocennou energii, zatímco nejste doma.


   Hlasové ovládání
   Systém chytré domácnosti Homematic IP, jehož jsou nástěnné termostaty součástí, podporuje hlasové ovládání a komunikaci s Google Assistant a Amazon Alexa. Pro bezpečnou, stabilní a spolehlivou komunikaci disponuje systém mezi jednotlivými zařízeními vlastní unikátní rádiovou technologií.


   Snadná montáž
   Bezdrátová komunikace a bateriový provoz nabízí možnost jednoduché instalace bez potřeby kabeláže. To znamená, že termostat lze umístit kdekoli v místnosti a měřit tak pokojovou teplotu na požadovaném místě. Napájení zajišťují dvě tužkové baterie typu AA s výdrží až 2 roky.


   Široký rozsah využití
   Ideální pro všestranné použití v domácnostech, kancelářích, firmách, zdravotnických zařízeních atd.

   Pokročilá predikce vytápění, unikátní algoritmus řízení a časové programy sníží náklady na vytápění a zajistí optimální preferovanou teplotu bez zbytečného plýtvání energiemi.


   Funkce:
   - Zobrazení nastavené a skutečné teploty a vlhkosti vzduchu na LED displeji o velikosti 2,6" (6,59 cm)
   - Nastavení teploty po 0,5°C krocích tlačítky na zařízení nebo aplikací
   - Až 6 nastavitelných vytápěcích profilů, 6 fází a 13 změn za den
   - Funkce Boost pro rychlé vyhřátí místnosti
   - Lze alternativně napájet zdrojem 230V -> 3V Homematic IP (HmIP-BPS-2)
   - Možnost přímého párování až s 8 Term. hlavicemi Basic (HmIP-eTRV-B) nebo Okenními a dveřními senzory (HmIP-SWDM)
   - Bezdrátová komunikace přes šifrovaný protokol
   - Podpora hlasového ovládání (Amazon Alexa, Google Assistant)
   - Podpora Home Connect Plus


   Obsah balení:
   - 1x Nástěnný termostat Basic
   - 1x montážní deska (držák na zeď)
   - 2x alkalická AA baterie
   - montážní materiál
   - český návod


   Parametry:
   Řada: Homematic IP

   Autonomní: ano (ve spojení s Termostatickou hlavicí HmIP-eTRV-B, Okenním a dveřním senzorem - magnetický HmIP-SWDM a Akčním členem podlahového vytápění HmIP-FAL)

   Napájecí zdroj: 2x 1,5V LR6/Mignon/AA

   Proudový odběr: 40mA max.

   Životnost baterií: 5 let (obvykle)

   Stupeň krytí: IP20

   Provozní teplota: 0 až 50 °C

   Rozměry (Š x V x H): 85 x 85 x 22 mm

   Rozměry balení: 122 x 112 x 73 mm

   Hmotnost: 140g (včetně baterií)

   Hmotnost včetně obalu: 277,9g

   Pracovní frekvence: 868,0 - 868,6 MHz, 869,4 - 869,65 MHz

   Bezdrátový dosah (v otevřeném prostoru): 250m


   Produkt manažer:

   Pavel Hornák,  p.hornak@kvapil.cz

   Poslat info

   Dotaz k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentář
   Mám o tento produkt zájem

   Zaslat informaci o produktu známému

   Váš e-mail
   Zaslat na e-mail
   Komentář

   Nalezli jste chybu?

   Popis závady
   Váš e-mail