0
Košík je prázdný
0
  • Kategorie
  • Podle zařízení

  Termostat nástěnný se senzorem vlhkosti Homematic IP - BWTH-A (zápustná montáž)

  Kód

  478499

  Part No.

  HmIP-BWTH-A

  Záruka spotřebitel / IČO

  24 Měsíce / 24 Měsíce

  Termostat nástěnný se senzorem vlhkosti Homematic IP - BWTH-A (zápustná montáž)
   

  Servis

  Servis

  Záruční a pozáruční servis u dodavate
  Po založení RMA zboží zasílejte k nám na sklad:

  Josef KVAPIL a.
  Přerovská 54a
  Olomouc 779 00
  Tel: +420 736 631 030
  e-mail: reklamace@kvapil.cz

  Bezdrátový Nástěnný termostat se senzorem vlhkosti (HmIP-WTH-1) z řady Homematic IP s podsvíceným LED displejem o velikosti 1,74".

  2 595 Kč
  2 145 Kč bez DPH

  Včetně

  Recyklační poplatek
  1,10 Kč
  DPH
  21%
   

  Výrobce

  Homematic - eQ-3

  EAN

  4047976599288

  Celní sazba

  90321020

   Podrobnosti o produktu

   Nástěnný termostat se senzorem vlhkosti HmIP-WTH-1
   Homematic IP představuje naprostou revoluci v oblasti Smart Home, přináší vám bezkompromisní německou kvalitu, komplexní řešení a širokou modularitu s rozsáhlým portfoliem zařízení.

   Jedním z takových zařízení je i bezdrátový Nástěnný termostat se senzorem vlhkosti (HmIP-WTH-1) z řady Homematic IP s podsvíceným LED displejem o velikosti 1,74" pro zobrazení teploty a vlhkosti představující inteligentní způsob regulace vytápění a úspory energií.

   Programovatelný termostat se senzorem vlhkosti je součástí systému chytré domácnosti Homematic IP, umožňuje časově řízenou regulaci teploty a ovládání několika termostatických radiátorových hlavic (HmIP-eTRV) z řady Homematic IP v jedné místnosti.

   Svými kompaktními rozměry je Nástěnný termostat (HmIP-WTH-1) velikostně srovnatelný s vypínačem světla. Zařízení je možné intuitivně ovládat prostřednictvím otočného prstence, který současně plní funkci tlačítka. Teplotu lze přesně nastavit v krocích po 0,5 °C, ta je následně automaticky vysílána směrem k Centrální jednotce (HmIP-HAP).


   Systémový provoz
   Bezdrátové propojení Nástěnného termostatu (HmIP-WTH-1) s Centrální jednotkou (HmIP-HAP) nabízí pohodlné nastavení a ovládání komplexního systému chytré domácnosti Homematic IP pomocí intuitivní aplikace (pro Android a iOS v CZ) určené pro chytré telefony. Mobilní aplikace umožňuje okamžitou reakci na zprávy a upozornění ze systému vaší chytré domácnosti a spojuje všechna zařízení Homematic IP prostřednictvím bezplatného, neomezeného cloudu, ten umožňuje nastavení a řízení systému odkudkoliv na světě, přenos důležitých informací, aktualizaci softwaru a firmwaru zařízení, předává konfigurační a provozní příkazy z aplikace Homematic IP směrem k jednotlivým zařízením chytré domácnosti.


   Inteligentní ovládání
   Až tři nastavitelné profily vytápění: teplota může být regulována v časových intervalech (až 6 topných fází za den s individuálně nastavitelnou teplotou).

   Přes spínací akční členy Homematic IP lze ovládat i další topná, chladicí nebo klimatizační zařízení. Nástěnný termostat umí ovládat jak provoz řízení vytápění, tak chlazení.

   Díky integrovanému čidlu umožňuje mimo jiné vyhodnocovat stav vlhkosti vzduchu v místnosti, a tak efektivně řídit vzduchotechniku nebo ventilaci.

   Možné aplikace termostatu zahrnují přímou regulaci zdroje tepla nebo použití jako prostorové čidlo pro měření a nastavení teploty v rámci multizónového regulačního systému.


   Funkce Boost pro rychlé vytopení místnosti
   Tuto funkci lze využít, pokud je třeba rychle zvýšit prostorovou teplotu. Po krátkém stisknutí ovládacího tlačítka prstence dojde k aktivaci režimu Boost. Všechny vybrané termostatické hlavice budou otevřeny na 80 % po dobu 300 vteřin a místnost se tak rychleji vyhřeje.
   Po dobu aktivního režimu funkce Boost až do ukončení režimu bude displej nástěnného termostatu zobrazovat odpočet.


   Unikátní řešení
   Nástěnné termostaty Homematic IP nahrazují běžné nástěnné termostaty, řídí prostorovou teplotu v místnosti a proces vytápění dle individuálních potřeb, což vede k okamžité úspoře a snížení výdajů na energie až o 30 %.

   Systém začne být skutečně důmyslný v kombinaci termostatické hlavice, okenního a dveřního senzoru (HmIP-SWDx) a Centrální jednotky (HmIP-HAP), kdy je možné naplno využít všechny funkcionality systému včetně inteligentní predikce vytápění pro maximální úsporu energií. V mobilní aplikaci (pro Android a iOS v CZ) lze nastavit až několik teplotních týdenních profilů, různé denní režimy zvyšovaní nebo snižování teploty (na den a místnost) nebo celou řadu pokročilých scénářů.

   Při vytváření profilů a scénářů, můžete zohlednit všechny vaše potřeby pro automatizaci vytápění s ohledem na úsporu energií a pocitovou teplotu. Noční režim můžete nastavit tak, abyste se dobře vyspali, ráno se probouzíte do příjemné teploty a vstupujete do předvyhřáté koupelny.

   Užíváte si chvíle volna ve vašem obývacím pokoji při individuálně nastavené teplotě nebo uspoříte drahocennou energii, zatímco nejste doma.


   Hlasové ovládání
   Systém chytré domácnosti Homematic IP, jehož jsou nástěnné termostaty součástí, podporuje hlasové ovládání a komunikaci s Google Assistant a Amazon Alexa. Pro bezpečnou, stabilní a spolehlivou komunikaci disponuje systém mezi jednotlivými zařízeními vlastní unikátní rádiovou technologií.


   Snadná montáž
   Bezdrátová komunikace a bateriový provoz nabízí možnost jednoduché instalace bez potřeby kabeláže. To znamená, že termostat lze umístit kdekoli v místnosti a měřit tak pokojovou teplotu na požadovaném místě. Uchycení pomocí montážního materiálu (hmoždinky, šroubky) nebo fixace pomocí dodávaných lepicích pásků.

   Napájení zajišťují dvě tužkové baterie typu AAA s výdrží až 2 roky. Termostat je možné integrovat do Stojánku bateriových komponent 55 mm (HmIP-DS55) nebo provozovat i bez baterií v kombinaci s Napájecím zdrojem bateriových komponent 55 mm (HmIP-BPS-2) pro zápustnou montáž.

   Otevřená konstrukce pro integraci do více typů rámečků výrobců třetích stran (např. Berker, Elso, Gira, Merten, Jung, atd.).


   Široký rozsah využití
   Ideální pro všestranné použití v domácnostech, kancelářích, firmách, zdravotnických zařízeních atd.

   Pokročilá predikce vytápění, unikátní algoritmus řízení a časové programy sníží náklady na vytápění a zajistí optimální preferovanou teplotu bez zbytečného plýtvání energiemi.


   Funkce:
   - Zobrazení nastavené a skutečné teploty a vlhkosti vzduchu na podsvíceném LED displeji o velikosti 1,74" (4,4cm)
   - Nastavení teploty po 0,5°C krocích prstencem na zařízení nebo aplikací
   - Až 6 nastavitelných vytápěcích profilů, 6 fází a 13 změn za den
   - Funkce Boost pro rychlé vyhřátí místnosti
   - Kompatibilní s 55 mm rámečky třetích stran
   - Možnost připnutí do stojánku Homematic IP (HmIP-DS55) pro prodloužení chodu na baterie
   - Lze alternativně napájet zdrojem 230V -> 3V Homematic IP (HmIP-BPS-2)
   - Bezdrátová komunikace přes šifrovaný protokol
   - Podpora hlasového ovládání (Amazon Alexa, Google Assistant)
   - Podpora Google Home a Home Connect Plus


   Obsah balení:
   - 1x Nástěnný termostat se senzorem vlhkosti
   - 1x výměnný rámeček
   - 1x montážní deska (držák na zeď)
   - 2x alkalická AAA baterie
   - montážní materiál
   - český návod


   Parametry:
   Řada: Homematic IP

   Autonomní: ne (vyžaduje Centrální jednotku HmIP-HAP nebo Řídící jednotku HmIP-CCU3)

   Napájecí zdroj: 2x 1,5V LR03/mikro/AAA

   Proudový odběr: 50mA max.

   Životnost baterií: 2 roky (obvykle)

   Stupeň krytí: IP20

   Provozní teplota: 0 až 35 °C

   Rozměry (Š x V x H): bez rámečku 55 x 55 x 23.5 mm

   včetně rámečku 86 x 86 x 25 mm

   Rozměry balení: 122 x 112 x 48 mm

   Hmotnost: 100g (včetně baterií)

   Hmotnost včetně obalu: 205,9g

   Pracovní frekvence: 868,0 - 868,6 MHz, 869,4 - 869,65 MHz

   Bezdrátový dosah (v otevřeném prostoru): 250m


   Produkt manažer:

   Pavel Hornák,  p.hornak@kvapil.cz

   Poslat info

   Dotaz k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentář
   Mám o tento produkt zájem

   Zaslat informaci o produktu známému

   Váš e-mail
   Zaslat na e-mail
   Komentář

   Nalezli jste chybu?

   Popis závady
   Váš e-mail