0
Košík je prázdný
0

  Tvrzené sklo 3mk Lens Pro ochrana kamery pro Apple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max, Graphite Gray

  Kód

  471187

  Part No.

  5903108484060

  Záruka spotřebitel / IČO

  24 Měsíce / 12 Měsíce

  Tvrzené sklo 3mk Lens Pro ochrana kamery pro Apple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max, Graphite Gray
   

  Dokonalá ochrana pro krásné fotografie. Jednoduchá a rychlá instalace. S ochranou Lens Protection Pro můžete fotit, jak často chcete, i když se váš iPhone potýká s drsnou realitou chodníků a horských cest.

  349 Kč
  288 Kč bez DPH

  Včetně

  DPH
  21%
   

  Výrobce

  3mk

  EAN

  5903108484060

  Celní sazba

  39201025

   Podrobnosti o produktu

   Lens Protection Pro

   Dokonalá ochrana pro krásné fotografie

   Extrémně tvrdé - pořizování snímků za všech podmínek

   Perfektní přizpůsobení - ochrana zařízení bez obav o kvalitu snímků

   Jednoduchá instalace - rychlá instalace

    

   Fotografujte bez rizika

   Stačí chvilka nepozornosti a váš iPhone spadne na chodník. Zvládne pokročilá elektronika fotoaparátu chytrého telefonu takový náraz? Je lepší neriskovat a nekontrolovat ho. Pohled na rozbitý objektiv iPhonu může být opravdu bolestivý. Proto jsme vytvořili superpevné sklo s tvrdostí 9H, které zpevňuje objektiv tím, že pohlcuje energii nárazu při pádu zařízení z výšky. S ochranou Lens Protection Pro můžete fotit, jak často chcete, i když se váš iPhone potýká s drsnou realitou chodníků a horských cest.

    

   Uložte si ho kam chcete

   Špatná kvalita fotografií z iPhonu. Nemožné? Možná, pokud je sklíčko objektivu poškrábané. S ochranou Lens Protection Pro nemůže objektiv iPhonu poškrábat nic jiného než... diamant. To zaručuje nejvyšší stupeň tvrdosti - 9H. V praxi to znamená, že naše sklo ochrání objektiv fotoaparátu před agresivním svazkem klíčů nebo šroubovákem v kapse. Uložte si iPhone, kam chcete, třeba i do batohu plného kovových předmětů, a užívejte si krásné fotografie. To je možné s ochranným sklem Lens Protection Pro!

    

   Chraňte bez obav o kvalitu obrázků

   Víme, že ochranné sklo na fotoaparát smartphonu může zkazit radost z fotografování. Špatně nasazené, příliš tlusté, neprůhledné. Proto jsme se při vývoji ochranného skla Lens Protection Pro zaměřili na nejvyšší kvalitu. Výsledkem je, že naše sklo dokonale pasuje na fotoaparát iPhonu a zcela zakrývá objektiv, aniž by telefonu přidávalo na tloušťce. Fotografie jsou stejně krásné jako kdykoli předtím a ochrana je stejně silná jako kdykoli předtím.

    

   Rychlá a snadná instalace

   Rychlá a snadná instalace je velkou výhodou produktu Lens Protection Pro. Neradi ztrácíme čas zdlouhavými úkony, jako je lepení skla na sklo. A už vůbec se nám nechce sklo odlepovat a znovu lepit. Naštěstí je instalace našich skel velmi jednoduchá. Úkol vám usnadní speciální instalační rámeček přizpůsobený vašemu modelu smartphonu. Vyčistěte jej, přiložte, nasaďte, přitlačte a voalá - hotovo! Během chvilky je čočka vašeho iPhonu plně chráněna proti rozbití a poškrábání.

    

   Obsah balení:

   - 1 sada Lens Protection Pro, vlhčený ubrousek, suchý hadřík.

   Produkt manažer:

   Michal Sedlář,  m.sedlar@kvapil.cz

   Poslat info

   Dotaz k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentář
   Mám o tento produkt zájem

   Zaslat informaci o produktu známému

   Váš e-mail
   Zaslat na e-mail
   Komentář

   Nalezli jste chybu?

   Popis závady
   Váš e-mail